Časť druhá

2. února 2016 v 20:21 | Mai & Chibi |  I hate you, history (teacher)!
Je to síce po týždni, ale obe máme svoje povinnosti.
Nič to však nemení na tom, že
DRUHÝ DIEL je konečne na svete!!!
Páči sa vám? :3


Sungjong se překvapivě dobře bavil, ne že by do klubu nechodil vůbec, ale nechodil často, bavilo ho tancovat, obzvlášť když mu hráli nějakou dívčí píseň, tak se mohl vyřádit, vrtěl svým krásným pozadím a boky do rytmu hudby a celkem ho nezajímali pohledy okolí, věděl, že vypadá dobře, proto taky nemusel nikdy platit za pití. Stačilo si sednout k baru usmát se na všechny strany okolo a sklenice byla před ním.
Někdo se k němu zezadu přikradl a chytil ho kolem pasu. "Drž mě dál a tu ruku ti zlomím." Zavrčel vztekle. Koukat lidi mohli ale sahat ne!
Když se oslovený k ničemu neměl, chytil ho za paži Yeol. "Neslyšel jsi, co můj kamarád říkal?"
Tohle většinou stačilo a nezvaný nápadník se klidil.

"Nechceš si zajít na chvíli sednout?" Nabídl mu Yeol a on jen přikývl, potřeboval se něčeho napít.
Nebylo okolo moc místo, stolky byli zabrané a trochu místa bylo jen u baru, což mu ani nevadilo, posadil se a Myung s Yeolem postávali vedle, tolik místa tam zase nebylo, aby si mohli taky sednout, ale nevadilo jim to.
Rozhlédl se s úsměvem okolo, že zase vyzkouší svou taktiku sehnání pití, když mu zrak padl na partu lidí u jednoho stolku. Úsměv mu ztuhl na rtech. "To si dělá srandu." Díval se dál směrem ke stolku, kde seděl jeho nejméně oblíbený učitel.
"Co? Co?" Vyzvídal hned Yeol a podíval se stejným směrem. "To je přece Heechul!" Myung když to slyšel, tak se taky musel podívat. "Asi se taky rád baví." Pokrčil Myngsoo rameny, jako že to není nic moc neobvyklého.
"Proč ale musel přijít zrovna sem?" Zaskuhral a natáhl se pro sklenici, co tam před chvíli přistála. "Mám zkažený celí večer."
Vysoký chlapec do něj jen s úsměvem strčil. "ale no ták..." Zvedl ho zase na nohy. "Pojď, půjdeme je pozdravit, u nich je volno, budeme si mít kam sednout." Nevěřícně se na své kamarády díval a snažil se vyprostit z Yeolova sevření. 'Dělá si ze mě srandu?'
Bohužel, vyprostit se nedokázal, a tak se chvíli na to octl před překvapeným profesorem dějepisu a jeho kamarády.
"Dobrý večer, to je ale náhoda že." Zazubil se Yeol a pustil mu ruku, na jednu stranu svého kamaráda obdivuje, že má tolik odvahy je oslovit jakoby se nic nedělo.
Henry, kterého znal taky ze školy, se hned usmál a pozdrav jim obětoval a představil jim ostatní u stolu. Heechul na druhou stranu se netvářil moc nadšeně, že je vidí. Sungjong se tomu ani nedivil, věděl, že ho nesnáší, jinak by mu v hodinách nedělal takové peklo, ale bylo mu to trochu líto, nikdy profesorovi nic neudělal.
"Chulie, posuň se trochu, ať se vejdou za námi." Řekl jeden Heechulovích kamarádu a posadil překvapeného Sungjonga vedle něj. Chtěl hned utéct pryč, ale z druhé strany měl Myungsoa a přes něj by se pryč nedostal. Tak si jen povzdech. Podíval se vedle na dějepisáře a trochu si ho prohlédl, vypadal jinak než ve škole, dneska mu to slušelo, hodně slušelo.
"Co na mě tak zíráš?" Zčervenal a hned se začal dívat jinam.
Někdo před něj položil panáka nějakého alkoholu. "Dneska přivřeme oči a budeme dělat, že nejste studenti." Mrkl na ně Henry.
Vzal si skleničku a kopl ji do sebe, normálně moc nepil, tvrdý alkohol už vůbec ne, nechtěl skončit znásilněný někde na záchodě, dneska tohle pravidlo ale hodlá porušit, protože jestli má strávit večer s profesorem dějepisu bude se na to muset napít.

Mladý fotograf vedle něj vycítil, že mu tahle situace není zrovna příjemná a snažil se svého přítele přemluvit, aby šli zase na parket, ale Yeol jako kdyby to dělal naschvál, nikam se mu nechtělo a tak do sebe Jongie házel jednoho panáka za druhým, obzvlášť, když profesor utrousil občas nějakou poznámku směrem k němu. "To je u tebe běžné že tolik piješ?" Ozvalo se vedle něj, když měl za sebou další skleničku. Nechápavě se na něj podíval, ale muž vedle něj pokračoval.

"Viděl jsem tě před tím na parketu a pak tvoje svádění okolí u baru, kolikrát jsi takhle skončil u někoho doma?" Kdyby nebyl Sungjong opilí poznal by podle jeho tónu, že žárlí, ale on byl opilí a tohle ho urazilo. Chtěl na to něco říct ale Yeol mu skončil do řeči. "Myslím, že půjdeme zase tančit." Vytáhl ho Yeol zase na nohy. "Ať si ještě zatančíš, než se opiješ úplně."
Táhl ho Yeol zpátky na parket. "Nic si z toho nedělej je vidět, že už měl taky dost vypito, nejen ty jsi do sebe házel jednu sklenku za druhou." Snažil se ho Yeol uklidit ale moc to nezabíralo.

Sungjong byl naštvaný, takhle ho urazit, jestli si o něm má učitel tak nízké myšlení tak fajn, on mu ještě ukáže.
Počkal si, jak mu pustili písničku, co se mu hodila a na rtech se mu objevil nepěkný úsměv. 'Já ti ukážu...'


Heechul neveriacky sledoval svojho žiaka ako sa na parkete vrtí s jeho kamarátmi. Vôbec nechápal, kde sa tu vzal. Henry si všimol jeho vyvaleného pohľadu, preto sa otočil smerom, ktorým sa pozeral jeho priateľ. Na perách sa mu usadil úškrn, ktorý ste mohli zahliadnuť len málokedy - a nikdy to neveštilo nič dobré.
"Vyzerá to, že tu máš problém, Chulie," mrkol naňho nevinne, pričom ho oslovený prepálil vražedným pohľadom.
"Láskavo drž hubu, dobre? Netuším, o akom probléme hovoríš," odfrkol si, pričom dopil svoje pivo a pre istotu si objednal hneď ďalšie. A k tomu aj pohárik tvrdého.
"Aký problém?" zapojil sa do debaty ZhouMi, čo prilákalo pozornosť ostatných pri stole. Heechul temne zavrčal a sľuboval Henrymu pomalú a bolestivú smrť.
"Žiadny," nemuseli o všetkom vedieť, aj keď to boli jeho priatelia.
"Ále, tuto náš Heechul má menší problém so svojim žiakom a nevie prísť na to, ako to vyriešiť," pritúlil sa Henry bližšie k ZhouMimu a vyplazil na mračiaceho sa kamaráta jazyk.
"Zabijem ťa!" naznačil mu perami Heechul tesne predtým, než sa naňho zosypala hora otázok. Neznášal to a dnešná podráždenosť mu nepridávala na príjemnosti.
"Dajte mi už všetci pokoj!" otočil sa k parketu presne v ten moment, keď sa pri ich stole objavili tí traja. Len nasucho prehltol a radšej si prisunul pitie bližšie k sebe. Netrvalo dlho a on bol odsunutý zo svojho miesta a vedľa neho pristál Sungjong. Bolo očividné, že ani jednému z nich to nebolo príjemné, no nemohli s tým nič urobiť. Ich priatelia sa voči nim pravdepodobne spikli a teraz si to užívajú.
"Čo na mňa tak zízaš?" zacukalo Heechulovi obočie, keď už dlhšiu dobu cítil na sebe jeho pohľad. Všimol si Jongieho červených tváričiek a urýchlenej reakcie ako odvrátil hlavičku. ´Rozkošné..´ pomyslel si Heechul a pre seba sa usmial, keď sa napil piva.
Sungjong sa dnes asi rozhodol poriadne opiť, keď ho Heechul sledoval. Hádzal do seba jedného panáka za sebou a Heechul sa divil, že ešte vôbec sedí. Chvíľami si neodpustil nejakú uštipačnú poznámku na Jongieho adresu, no chvíľami to išlo už akosi mimo neho.
Heechul to po čase tiež nevydržal a začal s Jongiem do seba hádzať jedného panáka za druhým. Fantázia mu totiž pracovala na plné obrátky a čím viac pil, tým viac si otváral hubu.
"To je u teba bežné, že toľko piješ?" zavrčal v jednu chvíľu, keď do seba obaja kopli ďalší pohárik. Na ex, samozrejme.
"Videl som ťa predtým na parkete a potom tvoje zvádzanie okolia u baru. Koľkokrát si takto skončil u niekoho doma?" Heechul si neuvedomoval váhu svojich slov, bol opitý a žiarlil. Sám si to však nepripustil.
Z ničoho nič však Sungjong aj s jeho priateľmi zmizli preč od ich stolu a Heechul sa uškrnul. Sami od seba prišli, tak aj odišli. Ignoroval udivené a trochu naštvané pohľady svojich priateľov. Vôbec nechápal, prečo ich to tak žerie, dokázal byť aj horší, keď chcel. Dnes bol na to vytočený dosť.
"Nepoznávam ťa! Tá samota ťa mení a úplne ničí!" zavrčal Henry, zdvihol sa a zmizol niekam.. Asi na záchod. Zhou Mi si len povzdychol a ostatní to už ani akosi neriešili. Všetci mali dosť popité a tak sa o chvíľu neskôr rozbehla u stolu nová debata. Než sa Henry vrátil, sedel Heechul na svojom pôvodnom mieste a sledoval parket. Bol veľmi zvedavý, čo opitý Sungjong vyvedie. A nemusel vôbec dlho čakať.

Začaly hrát jednu z písní od Hyuny. 'Perfektní.' Zašklebil se Sungjong a podíval se směrem ke stolu, kde seděl jeho profesor. 'Já ti ukážu, že to co jsi viděl nebylo zatím nic.'
Pustil se do tance, tančil podobné kroky jako ona zpěvačka a do toho se vždy podíval směrem ke stolu vyzývavým pohledem. Kdyby nebyl opilí, nikdy by si tohle nedovolil, hlavně by takhle netančil před cizími lidmi uprostřed parketu.
Lidi kolem něj se začali stahovat do kruhu a víc lidí ho sledovalo než tancovalo, většina ho povzbuzovala dokonce převážně dívčí část.

Yeol, který to jen sledoval z dálky, zakroutil hlavou a podíval se na svého přítele. "Musíme něco udělat nebo to nedopadne dobře." Povzdechl si a sledoval svého kamaráda, jak vlní boky a svádí své okolí. "A nechápu proč, ale pořád kouká směrem ke stolu s učitelem." Myungsoo vedle se pobaveně usmál, protože mu došlo, oč tu asi běží. "Já bych řekl, že se mu učitel líbí, a tím, jak ho urazil, se ho snaží Jongie svést." Sledoval svého kamaráda a jeho pohledy a musel se usmát, sexy Jongie je stále roztomilí Jongie.
Yeol ale nevypadal tak nadšený. Vztah učitele s žákem dovolený není, a i když Jongie letos školu končí, mohl by z toho být problém. "Třeba se Heechulovi náš Sungjong nelíbí."
Řekl mu ještě Myung, když viděl výraz na tváří svého přítele. "Sám víš, že ho neustále uráží."
Povzdechl si a jen přikývl. "Snad máš pravdu, musíme ho odvést pryč než mu někdo něco... sakra, kam se Sungjong poděl?" Chvíli se mezi sebou zapovídali a Jongie jim zmizel.
V obou tvářích se zrcadlila panika, jestli Sungjongovi někdo něco udělá, nikdy si to neodpustí.

Ani nevěděl, jak se octl na záchodech, jeho mysl je nějak zamlžená díky tomu množství alkoholu, pamatuje si že tančil uprostřed sálu, zrovna byl na zemi a jedna noha pokrčená, druhá natažená a rukou se po té noze ladným pohybem natáhl, ke stolu už se zapomněl dívat, jak byl ponořen do tančení, vytratila se mu nějaká pomsta z hlavy, navíc, proč se namáhat, Heechul ho nenávidí.
'Dneska tak krásný a sexy... a ten pohled.'
Zatřepal nad sebou hlavou. 'Na co to myslíš Jongie on se ti NELÍBÍ!'
Vyhoupl se na nohy a sklidil další pískot a jásot okolí, nikdy by ho nenapadlo, že být středem pozornosti může být tak příjemné.
Pak ucítil ruku kolem pasu a někdo se na něj přitiskl, za normálních okolností by dotyčného ignoroval, dneska mu to ale bylo jedno, dotyčný mu začal něco šeptat do ucha, ale on nevnímal, znovu mu padl zrak na stůl učitelů a jeho nenáviděný profesor se díval jeho směrem přímo vražedně, dál si právě už nic nepamatuje, jen že byl odtáhnut na toalety, opřen o zeď a někdo se na něj tiskl, to už se mu moc nelíbilo.
"Co to děláš?" Zaskuhral a snažil se cizího muže odstrčit. Ten se jen zachechtal. "Najednou děláš drahoty? Před tím jsi vypadal úplně jinak."
Zamračil se, on není žádná děvka, co to s tím všichni mají. Natáhl nohu a kopl muže mezi nohy. Protože se nekontroloval byla rána hodně silná a dotyčný ihned padl na zem. "Myslím, že dneska už si asi nevrzneš." Smál se mu škodolibě a chtěl odejít, ale ve dveřích stál jeho profesor.
"Trochu pozdě na záchrannou akci." Pobaveně se na něj podíval. "Ale jestli chceš, odměnu ti stejně dám." protože byl opilí a neuvědomoval si, co dělá, natáhl ruce a přitáhl si překvapeného učitele k polibku.


Heechul pozoroval Sungjonga ako sa začal na parkete vlniť. Pomaly sa okolo neho utváral kruh a stával sa stredom pozornosti. Vôbec sa nedivil, že naňho všetci tak čučia, no v ňom sa dvíhala zloba.
Všimol si ako sa Sungjong pozerá neustále smerom k ich stolu a mal pocit, že mu všetko robí naschvál. Tanec, pohľady, zvádzanie iných a podobne.
Odvrátil od neho pohľad, potreboval sa napiť. A pravdepodobne bude musieť za chvíľu vyraziť na záchod, mal totiž celkom veľký problém.
Heechul sa znovu otočil práve v momente, keď sa k JEHO Jongiemu natisol nejaký hnusák a očividne mu niečo šeptal do ucha. Temne zavrčal a než stihol ktokoľvek akokoľvek zareagovať, zdvihol sa zo svojho miesta a vyrazil smerom k záchodom, kam ten chlap Jongieho odtiahol.
Bohužiaľ, parket bol príliš plný, Heechul príliš opitý a preto sa mu nepodarilo dosť rýchlo dostať na druhú stranu k záchodom. Avšak akonáhle rozrazil dvere na pánske toalety, musel prekvapene zamrkať.
Chlapík sa váľal na zemi v kŕčoch, držal sa medzi nohami a Heechul si len domyslel, čo sa asi stalo. Oddýchol si, že sa tomu maličkému nič nestalo. V ten moment sa pred ním objavil Sungjong.
"Trochu neskoro na záchrannú akciu," pobavene ho Jongie pozoroval. "Ale ak chceš, odmenu ti aj tak dám," natiahol ruky k Heechulovi, ktorého to neskutočne prekvapilo, a jednoducho ho pobozkal.
Heechul bol vyvedený z miery. Mal pocit, že niekde u stola zaspal a práve sa mu to všetko sníva. Ale cudzie pery na tých jeho, ruky okolo krku a jemná Jongieho vôňa ho presvedčili o opaku.
Chytil Jongieho za pás, vtlačil ho do jednej kabínky a zatvoril za nimi dvere. Oprel ho o stenu a bozk prehĺbil. Už triezvy nebol z tých, ktorí by bozku odolali a keď mal vypité, platilo to dvojnásobne.
Nežne sa otieral perami o tie Jongieho, užíval si ich sladkej chuti momentálne pomiešanej s alkoholom a popri tom ho hladil po bokoch. Očividne si ani jeden z nich neuvedomoval, kde a v akej situácii sa ocitli.
"Sungjongie?! Si tu?" vrazil z ničoho nič Yeol na chlapské záchody a Heechul sa trochu vydesene odtiahol od Sungjonga. Čo to robil? Bol to predsa jeho študent a on si zakázal niečo s ním mať a zamilovať sa doňho! Akoby vytriezvel, neisto pozoroval zadýchaného Sungjonga. Sám na tom nebol lepšie.

Nelíbilo se mu, že ho Chul odstrčil a chvíli mu trvalo, než zaregistroval, že ho někdo volá. Podíval se na muže před sebou, jestli ví, co teď budou dělat?
"Jongie?!" Zabouchal Yeol na dveře kabinky. " Jsi tam? Otevři!" Znovu se ozvali rány na dveře a tak je otevřel.
"Co se tu děje?" Zíral Sungyeol z jednoho na druhého a podezřele si je měřil pohledem.

Sungjong to vyřešil po svém, z toho množství alkoholu namíchaného se vším možným a tím zmatkem se mu udělalo nevolno a pozvracel se. Netrefil se, ne, že by se o to v tem moment nějak snažil, a zašpinil tak učiteli jeho boty.

"Nebylo mu dobře tak jsem ho odtáhl do kabinky, ale stejně to bylo k ničemu jak tak koukám." Viděl znechucený pohled na profesorově tváři a to jak si prohlíží boty.
"On není zvyklí tolik pít." Usmál se omluvně Yeol a zvedl Jongieho který seděl vyčerpaný na zemi.
"Je mi špatně." Zaskuhral a podíval se na svého kamaráda, který jen zakroutil hlavou dal mu jednu ruku kolem ramen a táhl ho ze záchodů pryč. "Ty budeš mít zítra dobrou kocovinu."


Ráno ho probudilo to, že mu bylo hrozně zle a bolela ho hlava. Měl pocit jakoby mu do lebky někdo vrtal vrtačkou. Jen tiše zakňučel a zabořil obličej do polštáře a doufál, že bolest za chvíli ustane.
"Tak jak je?" Ozval se nad ním Yeol, ani se nenamáhal zvednou hlavu. "Neptej se tak blbě."
Vysoký chlapec se zachechtal a sedl si vedle na kraj postele. "Nemáš tolik pít, pak to takhle dopadá." Škádlil ho jeho kamarád dál a asi by i pokračoval, kdyby ho jeho přítel nenapomenul. "Nech ho být, je to tvá vina že tolik pil."
Myungsoo mu položil sklenici s vodou na stolek a vedle prášek. "Vem si to, bude ti po tom líp." Pak se podíval na Yeola. "Sám jsi byl včera strachy bez sebe, že se mu něco stalo."
Chlapec na to jen pokrčil rameny. "Ale nic se nestalo."
Tomu mladý fotograf moc nevěřil, viděl, že Chul odešel na záchody sám, takže on tam určitě Jongie se starosti neodtáhl, musel tam dojít po něm, a má i podezření proč.
Jen o tom zatím svému příteli nechtěl říkat. "Pamatuješ si něco?" Zeptal se ho opatrně.
Sungjong se posadil, polkl prášek a snažil se vzpomenout co vše se dělo, učitel ho urazil zase nějakou hloupou poznámkou, pak šel tančit... A ... "Neee!!!" Schoval obličej do dlaní, jak mu bylo trapně. "Proč jste mě na tom parketě nechali tančit..." To jeho předvádění muselo docílit, že teď o něj mají všichni špatné myšlení. Zakroutil nad sebou hlavou, doufal, že se třeba propadne několik metrů pod zem a nikdo ho už nenajde.
"To není ještě to nejlepší." Hned dodal Yeol celý nadšený. Zvedl k němu zmatený pohled. "Co se ještě stalo?"
Jeho nejlepší kamarád vypadal, že si to vyloženě vychutnává a dobře se baví na jeho účet. "Bylo ti zle a když jsem tě našel na záchodech zrovna jsi zvracel na Heechulovi boty."
Tak tohle už bylo moc, okamžitě zalezl po peřinu a odmítá někde zase vylézt ven.
Musel pozvracet zrovna Chula? Osobu co mu dělá ve škole peklo a zrovna když to vypadalo, že ho vzal v dějepise na milost?
Ne! Nikdy už nevyjde ven, napořád už zůstane zavřený v pokoji a do školy ani nepáchne.
Snažil si vzpomenout ještě na něco.
Například jak se na ty záchody dostal. Profesor ho tam určitě sám z dobré vůle nedotáhl.
Někdo ho tam odtáhl, chvíli se zhrozil, že se něco stalo, ale pak se mu vybavil kopanec do rozkroku a pro sebe se usmál. 'Dobře mu tak úchylákovi.' a když se mu zobrazila poslední část vzpomínky, co mu chyběla, úsměv mu ztuhl.
Políbil Chula...
Sáhl si na rty, jeho první polibek, a on o něj přišel, když opilí políbil svého profesora.
Nevěděl, jestli má na sebe být naštvaný nebo ne, protože kdykoliv si ten moment vybavil, měl zvláštní příjemný pocit. A v tu chvíli mu to došlo.
Nejen, že svého profesora políbil, ale ještě se mu to líbilo.

Za celou dobu se nenašel někdo, kdo by ho přitahoval a stál mu za to, aby ho políbil nebo se s ním vyspal, a i přes narážky a posměšky Woohyuna a Yeola tak byl spokojený a teď mu stačí, aby se jednou opil a stane se tohle.
Ještě jednou si prsty přejel přes rty a trochu zčervenal, byl zmatený.
Jeho dějepisář ho nikdy nepřitahoval, právě naopak, ale když nad tím tak přemýšlí.
Heechul nebyl ošklivý, vlastně vypadal i o dost mladší, jen měl prostě hodně zvláštní vkus.
Kousl se do rtu.
Na tohle myslet nesmí, je to jeho profesor a vidí ho jen jako studenta, kterého rád tyranizuje.
Povzdechl si a zavrtal se víc do polštáře. Aspoň zapomněl na chvíli na tu bolest hlavy.

Víkend byl pro něj dlouhý, Myungsoo ho u sebe nechal do večera, pak pro něj přijel bratr a celou cestu musel poslouchat přednášku o svém nezodpovědném chování, a to pokračovalo i doma, musel ho zarazit až Hyun.
Další den mu bylo stále zle, aspoň to mělo výhodu v tom, že se Gyu smiloval, když ho viděl a snažil se o něj celou dobu starat.
Do školy ale musel, takže teď musí přetrpět tu část kdy ho Heechul v hodině nejspíš zamorduje a pak se mu pokusit omluvit, když už ne za polibek tak aspoň za pozvracené boty.

Nepamatuje si moc z ostatních hodin, nedával pozor, celou dobu přemýšlel nad tím, co se stalo v pátek večer, ani Yeolovo provokování nějak nevnímal, jen ho nějak odbyl, aby mu jeho kamarád dal pokoj.

Konečně přišla hodina, které se bál nejvíc, k jeho překvapení ho ale profesor celou hodinu ignoroval. Dokonce se ani jednou nepodíval jeho směrem.
'Takže se na mě zlobí určitě.' Neubránil se tomu ho celou hodinu pozorovat, nějaké zápisky ho nezajímali. Zčervenal, když se jeho zrak zastavil na rtech a opět si vybavil moment pátečního večera. Hned sklopil hlavu dolů, snažil se na něj dál nekoukat.


"Jongie?!" zabúchal Yeol na dvere kabínky. " Si tam? Otvor!" znovu sa ozvali rany na dvere a tak ich Sungjong otvoril.
"Čo sa tu deje?" preskakoval pohľadom Sungyeol z jedného na druhého a podozrievavo si ich premeral.
Sungjong však miesto odpovede nabral bielu farbu do tváre, predklonil sa a než mohol Heechul uhnúť alebo akokoľvek zareagovať, mal povracané topánky. Tomu zacukalo obočie, ale kvôli predchádzajúcej činnosti sa naňho nedokázal hnevať. Preto si len povzdychol a otočil sa znovu na Yeola.

"Nebolo mu dobre, tak som ho odtiahol do kabínky, ale ako sa tak pozerám, bolo to celkom k ničomu," snažil sa nahodiť znechutený výraz, aby jeho žiak nemal podozrenie, e tu v skutočnosti robili niečo úplne iné.
"On nie je zvyknutý toľko piť," ospravedlňujúco sa usmial Yeol, zdvihol Sungjonga a pomaly ho odviedol preč.
Heechul si povzdychol a pustil sa do čistenia svojich topánok. Prešla ho chuť na akúkoľvek zábavu či ďalšie pitie, preto sa rozhodol, že už pôjde domov. Keď odchádzal zo záchodov, vo dverách sa stretol so Zhou Mim.
"Kam si tak rýchlo zmizol?" aj keď sa do Heechula nikdy veľmi nestaral, Henry oňho mal strach, keď sa dlho neobjavil. Ešte sa to nestalo.

"Musel som ísť zachrániť jedno mláďa, ale to sa o seba zvládlo postarať, no kamarát ho už pre istotu odviedol domov," vysvetlil svojmu priateľovi a mierne sa pousmial. "Pôjdem domov, mám toho dnes dosť."
A ako povedal, tak sa aj stalo. Zastavil sa u ich partičky, aby sa im ospravedlnil a bez jediného ďalšieho slova sa vyparil.
Bol už celkom triezvy, keď prechádzal nočným mestom a nedokázal z hlavy vypustiť ten bozk. Obaja boli opití, Sungjong viac než dosť, a preto po ňom vyštartoval. Nič iné v tom nebolo. Keby tam neprišiel on, určite by vyštartoval po niekom inom. Aspoň to si myslel. Nemal ani potuchy ako strašne sa mýlil.
V ten večer sa však Heechul rozhodol, že nikdy viac nič podobné nedopustí, pretože Jongie sa mu síce páčil, ale nedokáže ohroziť svoju kariéru a Jongieho štúdium. Neprešlo by im len tak, keby spolu niečo mali. A Heechul ani tak nemyslel na seba ako na svojho žiaka. Jeho by podobný vzťah zničil a to on ako učiteľ nemohol dopustiť.
Možno toho bude raz ľutovať, ale teraz sa bude snažiť vyhýbať sa Sungjongovi ako to len bude možné. Vtom mu dopne jedna skutočnosť - dohodol si so svojim žiakom doučovanie po škole! Keby teraz išiel okolo nejakého stĺpa, určite by si oň otrieskal hlavu, aký strašný debil v skutočnosti je.
Nakoniec to hodil za hlavu, keď dorazil domov. Len sa prezliekol a bez iného záujmu o svoje okolie sebou hodil do postele a o chvíľu neskôr zaspal.

Celú sobotu a nedeľu sa venoval opravovaniu písomiek, nebol na žiadnej sociálnej sieti, nereagoval na správy, hovory a dokonca ani na zvonček u dverí. Potreboval vypnúť a potreboval vymazať svoje spomienky na piatkový večer.
Z domu vyliezol až v pondelok ráno, kedy sa tomu už vyhnúť nemohol a hneď na rohu ulice schytal výchovný pohlavok od Henryho. Mračil sa naňho ako sám Lucifer a Heechul len otrávene pretočil očami.
"Ak mi chceš niečo vyčítať, nechaj si to na inokedy alebo sa k tomu nevyjadruj vôbec, dobre? Nechcem to riešiť." Heechul nebýval na Henryho ani zlý a vôbec nie nepríjemný, preto ho Henry poslúchol a k ničomu sa nevyjadroval.
V úplnej tichosti sa dostali až do školy, kde sa každý vydal do svojho kabinetu, kde si prichystali veci na vyučovanie a potom sa mohli vydať do svojich tried.

Heechulovi hodiny utiekli celkom rýchlo, až na tú predposlednú. Cítil na sebe Sungjongov pohľad, no on sa naňho ani raz nepozrel. Dokonca dnes ani nikoho nevyskúšal, len im rozdal písomky z minulého týždňa a pustil sa do vysvetľovania novej látky. Sungjonga ignoroval ako včerajší deň.
Po konci hodiny si zobral veci a na chvíľu sa stretol so Sungjongovým pohľadom. Povzdychol si, otočil sa a vydal sa do svojho kabinetu, aby si zobral veci na poslednú hodinu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | Web | 22. února 2016 v 18:19 | Reagovat

Moc...moc se mi to líbí !!!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama