Časť prvá

26. ledna 2016 v 0:44 | Mai & Chibi |  I hate you, history (teacher)!
Áno, áno, áno!
Dočkali ste sa! A je to novinka!
Rozhodli sme sa s kamarátkou napísať príbeh na netradičný pár!
Vystupujú v nej postavy z k-popu, ale vôbec to nie je na téma,
aké by ste si mysleli! :3
Príjemné čítanie prajem! :3

Sungjong bydlel se svým starším bratrem Sungyuem a jeho přítelem Woohyunem. Ano, ano přítelem jeho bratr byl gay a když to doma přiznal, okamžitě ho vyhodili z domu a protože jeho bratr mu byl víc rodičem než matka s otcem, nastěhoval se pár měsíců po té za ním.

Sešel do kuchyně a tam už na něj čekal přítel jeho bratra Woohyun. "Snídani máš na stole, Gyu už musel jít, ale vzkazuje ti že dnes přijde hodně pozdě, já doma taky večer nebudu tak se prý nemáš toulat někde venku po nocích" Tu poslední větu řekl tak trochu posměšně, protože ho znal a věděl že nikam nechodí. "Myungsoo potřebuje nafotit pár fotek pro školní projekt, takže budu dneska u něj."
Sedl si ke stolu naproti Hyunovi. "A musím se učit na dějepis..." Dodal ještě.
"Proč nechodíš někam ven a nerandíš jako většina v tvém věku?"
Pokrčil jen rameny a dal se do jídla. " Nikdo se zatím neobjevil." Napil se čaje, nechápe proč to všichni řeší, prostě je rád sám a nikdo se mu nelíbí. "Ani jsi to nikdy nechtěl zkusit? Tvoji ostatní spolužáci to už musí mít za sebou." Chvíli na něj koukal než mu to došlo. "Nebudu se tu s tebou u jídla bavit o sexu." Zčervenal hned na to a aby to zamaskoval zase se napil. Hyun se to mu jen zasmál. "Malý nevinný Jongie." Zpíval tenkým hláskem.
Tohle bylo u nich v celku normální Woohyuna bavilo Sungjonga neustále provokovat a Sungjong když mohl tak mu to oplácel, měl Woohyuna rád bratr si nemohl najít někoho lepšího, ale samozřejmě mu to nikdy neřekne, Woohyunovi by už pak praskla hlava jak by byla nafouklá.

Zbytek snídaně proběhl celkem v klidu, takže když dojedl oblékl ještě naposledy se rozloučil s Woohyunem a vyrazil do školy.

Tam už na něj čekal Sungyeol a Myungsoo.

Yeol byl jeho nejlepší kamarád od malička, poprvé se potkali když mu dal na pískovišti starší chlapec vodu s blátem a namluvil mu že je to kakao, od té doby musel snášet jeho žertíky pořád, byl rád když se seznámili s Myungsooem a Yeol si tak našel novou oběť.
Myungsoo byl pravý opak Yeola, byl klidný, chytrý a nesnažil se zbytečně kolem sebe dělat rozruch tak jako jeho nejlepší kamarád, někdy nechápal jak se vůbec dali spolu dohromady.
"Jongie platí to focení? Potřebuji model pro příští projekt a tvoje fotky jsou vždycky nejlepší." Zeptal se ho Myung když vcházeli do třídy. Jen na to kývl a šel na svoje místo. "Proč nefotíš Yeola?"
Sungyeol se zašklebil. "Protože to nejsou fotky pro mladistvé." Zasmál se a Jongie mu věnoval znechucený pohled. "To jsem si mohl myslet na nic jiného nemyslíš."

"Jen závidíš že ty nic takového nemáš! Vyplázl na něj Yeol jazyk.
Jen pokrčil rameny. "Mohl bych mít, ale nechci." Začal se prohrabávat v tašce aby si nachystal věci na hodinu. "Proč musím začínat den zrovna dějepisem?" Položil učebnici na lavici.
"Protože musíš začít den pohledem na Heechuluv úsměv až ti bude zase dávat pětku." Odpověděl mu Yeol.
Zničeně zakňučel a položil si hlavu na lavici "Nesnáším dějepis!" Povzdechl si " A nesnáším toho profesora!" Dál brblal jak tu další hodinu nepřežije, Yeol a Myung už byli zvyklí tak to ani nekomentovali. Nejen že byl dějepis Sungjongova slabá stránka ještě měl problém s profesorem nějak vypadal že proti nemu něco a má a byl jediný na koho házení roztomilých očí nepůsobilo.

"Učil ses na dnešek vůbec?" Zeptal se ho Yeol když si sedal vedle něj.
Jen se na něj podíval. "Učil, ale k čemu mi to bude? Ten hloupý profesor mi zase dá nedostatečnou ať se budu snažit sebe víc..." Zamračil se a začal si zase brblat naštvaně pro sebe. "Kdyby se aspoň raději staral o to co má na sobě aby jednou vypadal jako člověk a ne chovanec ústavu udělal by líp." chlapec vedle něj se jen uchechtl . "To já nevím, nápadníků má dost i přes vkus oblékání."
Na to už mu neodpověděl, protože zazvonilo a do místnosti hned na to vešel předmět jeho nočních můr.
"Sungjongu laskavě se přestaň válet po lavici!" Okřikl ho když kolem něj prošel. Jen protočil oči vsloup 'To to pěkně začíná...'


Heechul mal dnes dosť zlú náladu, pretože ho už stihol Siwon vytočiť rečami o jeho orientácii a že by sa mal ísť vážne vyspovedať. ´To určite, blbec!´
Síce si vždy myslel, že ho Siwon nikdy nedokáže vytočiť, dnes sa mu to krásne podarilo. ´Keď si ten idiot nájde ženskú, nastúpim do kláštora,´ vrčal si pre seba celú cestu Heechul a v duchu ho preklínal. Nemal sa čo starať do orientácie a života iných.

Nakoniec sa však prinútil upokojiť. Vzal si z kabinetu veci na hodinu a vyrazil ku svojej obľúbenej triede. Niežeby bola výnimočná, to trieda určite nebola, ale bol tam výnimočný jeden chlapec, ktorý sa mu páčil až príliš. Od prvého dňa, kedy ho na škole zbadal, tak ho nemohol vypustiť z hlavy.
Stále ho musel sledovať a keď už ho nemohol vidieť, tak si predstavoval, kde asi práve je, s kým a čo robí. Samozrejme, v takých chvíľach bol vždy naštvaný, pretože si predstavoval samé úchylné scény.
Svoj záujem o maličkého Sungjonga sa snažil zakryť tým, že ho skoro každú chvíľu vyvolával na dejepise, hustil doňho a každý si myslel, že je na ňom zasadnutý. A to on bol, ale z iného dôvodu, než si ostatní mysleli.
Vošiel do triedy, kde hluk hneď ustal. Mal u študentov dosť veľký rešpekt, pretože im dokázal bez jediného varovania dať písomku alebo vyskúšať všetkých, ktorí vyrušovali. A že to bolo rýchle skúšanie.

"Sungjong, láskavo sa prestaň váľať po lavici!" okríkol ho naoko Heechul a pokračoval ku katedre, kde sa usadil. Porozhliadol sa po triede a premýšľal, či by mal toho maličkého trápiť aj dnes, ale asi sa na to vykašle. Musí si nájsť iný spôsob ako sa mu dostať pod kožu. Pravdupovediac, Heechul mal už dlhú dobu pocit, že ho Sungjong neznáša.
Zapísal do triednej knihy, vytiahol notes a poriadne si prezrel známky svojich žiakov. Udivene zistil, že Jongie mal tak 3-krát viac známok ako ostatní. Zamračil sa na svoj notes, akoby ten mohol za všetko zlé na svete.
Vytiahol pár žiakov, ktorí ovládali učivo viac či menej. Vo výsledku bol celkom spokojný. Všimol si, že Sungjongovi sa tvár rozžiarila, keď odložil svoj notes a posadil sa na kraj stola. Presne tak ako to robil vždy, keď už začínal s vysvetľovaním novej látky.

Pousmial sa, nedalo mu to. "Sungjong, prosím ťa, zastav sa za mnou po hodine, musím sa s tebou porozprávať," pousmial sa, keď naňho pohliadol viac než nechápavo. Musel sa s ním dohodnúť ako si vylepší známky z dejepisu. Momentálne to pre jeho maličkého nevyzeralo príliš ružovo.
Heechul nechápal, prečo mu dejepis nejde, keď vo všetkých ostatných predmetoch skoro vynikal. Veď Heechul vysvetľoval všetky látky jednoducho ako sa len dalo. Väčšina žiakov jeho výklad vždy pochopili. Málokto mal problém. Ale Sungjong akoby si vytvoril úplnú averziu voči dejepisu.

Musel to s ním vyriešiť. A už má aj predstavu ako si to vynahradia. Vlastne ako si to vynahradí Sungjong. Pustil sa do vysvetľovania ďalšej látky a žiaci si pozorne zapisovali snáď každé jeho slovo. Aspoň niektorí.
Konečne nastal koniec hodiny a on si celkom oddýchol. Bol síce urečnený, ale keď tak dlho rozprával v podstate sám so sebou, nebavilo ho to. Zobral si svoje veci, prešiel ku dverám a už sa chystal odísť, keď mu došlo, že mal Sungjong ísť s ním, tak ho pre istotu počkal. Aspoň si to nemohol rozmyslieť a musel ísť k nemu do kabinetu.To že ho Heechul dneska nevyvolal ho překvapilo, vážně už byl připraven na to, že odejde zase s další pětkou. Místo toho si zkoušení odskákal Sungyeol. Zašklebil se když jeho kamarád odcházel se špatnou známkou, to mu pěkně patří.
Co ho ale překvapilo bylo to že ho chce Heechul po hodině vidět.
Tím asi končí to jak to pěkně začalo, nemohl se zbytek hodiny soustředit, jak přemýšlel pořád nad tím, co po něm mladý profesor může chtít.

"Co myslíš že po tobě bude chtít?" Šeptl vedle něj jeho kamarád, taky aby ho procházející učitel neslyšel. Pokrčil jen rameny. "Jestli mi hodlá oznámit že propadá tak to vím i bez něj."
Zamračil se už jen díky té představě. "Třeba tě nechá zase po škole, jako tenkrát když jsi mu řekl že jeho oblek je jako od cirkusového klanu." zachechtal se Yeol a přestal když mu věnoval vražedný pohled. "Měl jsme pravdu bylo to strašné a navíc mi dal tehdy zase pětku." Snažil se obhájit.
"Musím jít vypadá to že na mě čeká." Ukázal směrem k profesorovi a vydal se tedy za ním.
Cestou do jeho kabinetu bylo trapné ticho. To ho ještě víc znervózňovalo.
"Posaď se." Ukázal profesor na prázdnou židli na proti jeho stolu a sám se posadil.
Udělal co řekl a nervózně koukal po místnosti. Nehodlá ho tady zabít že ne? Nebo třeba tu má nějaký mučící nástroj a hodlá ho tu mučit.

"Moc dobře víš že máš u mě hodně špatný prospěch." Začal profesor a on něj pohlédl. Samozřejmě že to ví.
"Slyšel jsem že v ostatních předmětech patříš mezi nejlepší, tak nechápu proč je dějepis takový problém."
Pokrčil jen rameny, prostě to byl nudný předmět. Když Heechul viděl že neodpovídá tak pokračoval. "Protože nechci aby jsi propadl a celkově si zničil prospěch když se hlásíš letos na školu, mám pro tebe možnost jak si známky opravit."
Udiveně se na něj podíval. Kim Heechul se mu snaží pomoct? Slyší dobře?
"Osobně tě budu po škole doučovat a ty si to pak pomoci projektů dalších testů opravíš."
Otevřel pusu a nechápal. Opravdu tohle není jen nějaký vtip?
"No... děkuji, nevím co na to říct." Co by taky mohl? Děkuji za to že se mi snažíte napravit prospěch co jste mi sám pokazil? Jong si uvědomoval, že v dějepisu nijak nevyniká, ale na propadnutí taky není, každý den se ten předmět učil, testy zvládal, ale jak mile ho ten pitomí učitel vyvolal a stál před ním na na vše zapomněl a byl nervózní, což se mu taky ještě nestalo u nikoho jiného.
"V tom případě jsme dohodnuti, můžeš jít." Poslal ho profesor mávnutím ruky pryč.

Kývl hlavou ještě jednou na poděkování a odešel, před kabinetem už na něj čekal Yeol a Myung. "Jsi celý nic ti nechybí tak koukám že mučení se nekonalo." Začal si ho vysoký chlapec kolem dokola prohlížet. Jen ho odstrčil a protočil oči vsloup. "Nepřeháněj zase." Pomalu se vydal směrem zpátky do třídy a ti dva spěchali za ním. "Tak co ti chtěl?" Ptal se Yeol hned zvědavě a Myungsoo kývl hlavou že to chce taky vědět. "Nabídl mi že mě bude doučovat abych si zlepšil prospěch, prý bez toho jinak propadnu."
Oba se na něj udiveně podívali, takže se tomu musel zasmát. "Nevidím v tom nějak moc velkou výhodu, bez tak je to další část jeho plánu jak mi dělat ze života peklo." Mávl nad tím rukou.
Na to se tomu zasmáli ti dva. "To je dost možné." A dál už to téma moc nerozebírali.
Po škole se vydali společně k Myungovi, kvůli domluvenému focení. "Proč to vůbec budeme fotit u tebe doma?" Zeptal se ho když byli skoro u něj. "Většinou chceš fotit venku."

Oslovený zčervenal. "T-to nejsou moc fotky na ven." Začal hned hledat raději klíče.
Zvedl jedno obočí a podezíravě si ho prohlédl. "Začínám se bát co sis tentokrát vymyslel."
Yeol ho plácl po zádech. "Neboj se, porno fotí jen se mnou."
Na tohle zrudl tentokrát Sungjong. "Tohle jsem nechtěl slyšet." Zabrblal.
Když byli uvnitř táhl je Myungsoo rovnou k sobě do pokoje.
"Ty sis udělal z pokoje mini studio?" Překvapeně se rozhlížel kolem, naposledy když tu byl vypadal pokoj úplně jinak. "Chci se věnovat focení i po škole tak mi doma vyšli vstříc." Usmál se na něj Myung a podal mu tašku s oblečením. "Tohle si obleč, Yeol tě pak upraví."

Jen přikývl a začal se svlékat, nějak se před nimi nestyděl, není to jeho první focení s Myungem. Oblíkl si černé tílko které bylo hodně vykrojené a jak neměl žádné svaly tak na něm i celkem i dost volné, k tomu měl úzké džíny. "Nejsou to náhodou moje kalhoty?" Prohlížel si je.
"Yeol je ukradl jak u tebe naposledy byl." Přiznal Myungsoo. "Nemám žádné co by ti nebyli veliké." Vysvětlil hned a tak jen přikývl a oblékl se.
Když byli s focení, hotovi svalil se Sungjong Myungovi na postel.
"Co dneska někam zajít." Navrhl Yeol a lehce do něj kopl. "Nikam nejdu musím se učit." Uhnul noze která se ho snažila zase kopnout. "Přestaň si hrát na šprta a pojď s námi, vím že si chceš zase zatančit ty voje holčičí tanečky. "
Protočil oči, tomuhle se jen tak nevyhne. "Nesnáším tě, jestli propadnu bude to tvoje vina."
Yeol se zazubil jak byl spokojený že vyhrál. "Máš pak celý víkend na to se učit."
Chtěl se jít domů ještě převléknout ale Yeol a Myung ho donutili jít v tom co má na sobě, bylo mu jasné že mu tam zase budou dohazovat plno lidí.
Tak si to aspoň užije, drinky zadarmo se hodí vždy.

U klubu na ně podezřele hleděli, moc se jim nechtělo věřit že je Sungjong už plnoletý a není to patnáctiletý chlapeček nebo holčička, co jde se staršími kamarády vyzkoušet alkohol, ale pustit ho nakonec museli.Heechul si po skončení školy veľmi oddýchol. Konečne bolo po tomto útrpnom dni a on sa mohol uvoľniť. Rukou si premasíroval rameno, zatvoril oči a oprel sa poriadne do svojej stoličky v kabinete.
Po dlhej dobe mal dnes konečne čas a náladu niekam vyraziť. A nehodlal sa tej myšlienky dnes vzdať. Otvoril oči, keď sa ozvalo zaklopanie na dvere a hneď na to dnu vošiel jeden z jeho najlepších priateľov, Henry.
"Ahoj, čo ty tu?" postavil sa Heechul na nohy a začal si baliť veci. Konečne sa doma hodí tak na hodinku do vane a pripraví sa psychicky a fyzicky na večer.
"Vieš, chceme si so ZhouMim po dlhej dobe vyraziť do baru a napadlo nás, že by si mohol ísť s nami. Tiež si nikde nebol pár týždňov, ak správne viem," oprel sa o rám dverí Henry a pozoroval svojho priateľa ako si zbiera najnutnejšie veci. Ten k nemu prekvapene zdvihol pohľad a zatvoril tašku.
"Mám vám robiť piate koleso u voza?" nepáčilo sa mu to, aj keď Henry so ZhouMim neboli zlá spoločnosť. Neboli na sebe neustále pricucnutí a dalo sa s nimi baviť. Nie ako naši ďalší priatelia, ktorí sa môžu zjesť kedykoľvek sú spolu vonku. Hlavne pri tanci.

"Ale to vôbec nie, pôjdu s nami aj ostatní chalani z partie a ty by si sa nám mal prestať vyhýbať. Dobre viem, čo alebo skôr kto je kameňom úrazu," vedúcne si Henry Heechula prehliadol a ten si len povzdychol. Vystrkal svojho priateľa z kabinetu, ktorý hneď aj zamkol a vyrazil s ním preč zo školy.
"Dobre, pôjdem s vami. Kto všetko ešte má ísť s nami?" podržal mu dvere a nechal ho vyjsť von prvého. Hneď ho Heechul nasledoval a vydali sa pešo domov. Nemali to ďaleko domov a bývali k sebe celkom blízko. Aspoň mali kus cesty spoločnej.

"Naša obvyklá partia. Kyuhyun, Min, Hannie, Teuk a neviem, či sa ešte niekto pridá." Pokrčil Henry ramenami a zabočil do ulice vedúcej k ich domovom. Celú cestu riešili nepodstatné veci a obaja sa tešili na večer. Henry preto, lebo bude konečne znovu so svojimi priateľmi a partnerom a Heechul preto, lebo sa bude môcť konečne odreagovať.
U poslednej odbočky sa rozlúčili a obaja sa vydali smerom ku svojim bytom. Heechul doma zhodil všetky veci vrátane nepotrebného oblečenia, urobil si kávu a vliezol si aj s ňou do vane, kde si chcel uvoľniť stuhnuté svaly.
Pracoval dlho a príliš veľa, bolo to na ňom poznať. Začínali sa mu tvoriť kruhy pod očami ako často nemohol zaspať a mal stuhnuté ramená z neustáleho sedenia nad písomkami a podobnými blbosťami.
Zatvoril na chvíľu oči a ponoril sa do vody ako najviac sa dalo, avšak nie tak veľmi, aby sa v nej utopil. Cítil ako teplá voda uvoľňuje jeho svaly a on div nevrnel rozkošou. Napil sa po chvíli kávy a znovu sa zamyslel nad svojím žiakom, ktorému sa v myšlienkach venoval až príliš. Páčil sa mu, veľmi. Vedel, že jeho dvaja priatelia sú spolu, ale vôbec netušil, aká je jeho orientácia. Chcel by to zistiť, no nemal ako.

Sungjong vyzerá, že nevylezie z domu a akurát stále sedí nad učením. Tomu by odpovedali aj jeho známky v škole. Na druhú stranu ten dejepis vôbec nechápal. Nešlo mu to, ale nešli mu len ústne odpovede, písomky zvládal. Na chvíľu Heechula napadlo, že je to práve kvôli nemu, avšak hneď tú myšlienku zavrhol.
Voda mu začala chladnúť, preto sa s nepríjemným zavrčaním poumýval a vyhrabal z vane. Na tých pár hodín sa zvalil k telke, aby mu čas rýchlejšie utiekol a sledoval filmy, ktoré tam dávali. Keď sa blížila hodina, kedy sa mali na rohu ulice stretnúť s Henrym a ZhouMim, Heechul sa už chystal. Zobral si nejaké pekné veci, keby sa mu podarilo niekoho nabaliť, ale veľmi v to neveril. Jednoducho chcel vyzerať pekne, aj keď sa išiel len pobaviť.

Určite by ho momentálne nikto z jeho žiakov nepoznal. Obliekol si úplne iné veci, než nosieval do školy. Oveľa krajšie, ktoré k nemu sedeli viac. Naposledy sa prehliadol v zrkadle, upravil posledné nedostatky a vyrazil von.
Na rohu sa stretli presne tak ako sa dohovorili a vyrazili do jedného zo svojich obľúbených klubov. Hneď si sadli do boxu, kde sedávali vždy a dnes tu pre istotu mali aj rezerváciu, pretože občas si nemali kam sadnúť a neradi pri pití stáli.
Heechul si objednal pivo a ostatní to, čo im chutilo. Prvých pár minút tam sedeli sami, no do pol hodiny bola ich partia pokope. Zatiaľ neprišiel nikto iný, koho Henry predtým nespomenul. Bavili sa o novinkách, o práci, čo ich v poslednej dobe zaujalo, no Heechul bol chvíľami úplne mimo diania.

Rozhliadal sa po parkete, po ľuďoch a skoro sa udusil pivom, keď pohľadom zastavil na mladom chlapcovi. Čo tu, dopekla, robil Sungjong?!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hatachi | Web | 22. února 2016 v 17:24 | Reagovat

Zajímavé...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama