3. Díl - Překvapení

17. listopadu 2014 v 0:04 | Hyungiee |  Splněný sen
Po dlouhé odmlce je tu další díl ^^
je kraťoučký, protože mi nějak došel nápad :D
Za tu odmlku se omlouvám, ale přemohla mě lenost :D
tak enjoy :) chyby ignorujte vím, že jich tam mám hodně...
(Pro Yori :3)

"Ááááááá," zařveme najednou s Hyungiee. Dost nešikovně jsem zakopla a strhla s sebou nejen Hyungiee, ale i kluky před námi. Člověk, který by se na nás díval, by se musel smát. Jedna velká lidská koule valící se dolů po schodech...hahaha. "Au," zaskuhrám dole, protože mě zalehl JunHyung. Nemám tušení, jak jsem se pod něj dostala. "Hhhahahahaahahahah," ozve se seshora škodolibý smích. "Co to prosím tě děláte? Skupinový válení???" Zeptá se Hyunseung a směje se od ucha k uchu. Vyhrabu se na nohy a pomůžu ostatním vstát. Vrhnu po Seungovi vražedný pohled ať je zticha. Hyungiee se najednou rozesměje. Všichni se podíváme jejím směrem. Co?? Vzhledem k tomu že jsme obě dívky, tak jí asi nepochopím. "Chcete teda tu snídani??" Zeptá se Hyungiee vesele. "Jo," zahučí kluci a jdou za ní do kuchyně. Potichounku je následuju. Kolik trapasů se mi ještě dnes stane bože…. Ve dveřích do kuchyně málem srazím Hyungiee k zemi. Proč tam stojí? "Pšt, pojď, chci si s tebou promluvit," řekne potichu a vede mě kousek dál od kuchyně. "Ty jsi to udělala schválně, že jo?" Vybafne na mě. "Co??? Co jsem udělala schválně?? Myslíš to, jak jsem spadla? Ne..ne nespadla jsem schválně…já jsem tak trošku nešikovná," odpovím ji provinile. "A omlouvám se strašně moc."
"Nemusíš se omlouvat, náhodou to byla sranda, ale asi budu mít modřiny," nadhodí Hyungiee vesele a usmívá se na mě. Teda, já ji doopravdy nepochopím. "A hele máš nějakou práci?" Zeptá se. "Ne…nemám, ještě jsem si ji nenašla," odpovím a trochu se ošiju. "To je skvělé!" Vypískne Hyungiee. "Nevidím na tom nic skvělého," podívám se na ní pesimisticky. "Ale, ano! Víš, já mám kluky ráda, ale čas od času si taky potřebuju něco zařídit, a tak bys mohla být má náhrada a samozřejmě nejen, když budu pryč, ale i normálně ve dvou nám to půjde líp," nabídne mi Hyungiee. A já, jak bych mohla odmítnout!! Wuáááh máám práácí!! "Tákže kluci, mám novou pomocnici!" Oznámí Hyungiee klukům. " Skvělé, aspoň to bude rychlejší," zahuhlá Seob s plnou pusou a mrkne na mě. "Kde je vlastně Kiki?" Zeptám se. Hyungiee si sedne na židli. "Ach ten určitě ještě spí, chceš ho probudit?" "No…tak jo," řeknu a chci jít za Kikim, ale pak si vzpomenu. "Ehm..kde má pokoj?" Hyungiee odpoví. " ty dveře hned vedle Seobovo pokoje a kdyby si stále ještě nevěděla, tak je tam velkými písmeny napsáno - Já spím-." "Okey,"

Stojím před Kikiho dveřmi a přemýšlím jak ho probudit. Zkusmo zaklepu, ale nikdo neodpovídá, tak vejdu dovnitř. Téda, tady je bordel. "Kiki??" Šťouchnu do něj. "Hemm…" odpoví mi a ukáže mi svoje záda. "No tak vstávej," a šťouchnu do něj znovu. "Ne..ještě 5 minut mami," zabrumlá a zavrtá se do peřin ještě víc. "Za prvé nejsem tvoje matka a za druhé jestli nevstaneš, tak tě z té postel vykopu," řeknu už naštvaně a začnu mu brát peřinu. "Vstávej!!" Zařvu a jedním škubnutím mu vezmu peřinu. "Ááááá, zima!" Zařve a dožaduje se zpět své peřiny. "Ne, budeš vstávat nebo zavolám Hyungiee," řeknu a překvapí mě to, jak se zklidnil. "Dobře, tak ale jdi ven, chci se převléknout." Celá vykulená vyjdu z jeho pokoje. Nevěděla jsem, že zmínka o Hyungiee, tak zabere, pak se ji budu muset zeptat, co mu udělala. Po chvíli se objeví převlečený Kiki a zamíří do kuchyně na snídani. "Teda, ty jsi ho probudila, šikovná, teď tě ho budu posílat budit," pochválí mě Hyungiee s úsměvem. Hyunseung se začne zajímat. "Jak si ho probudila?? To se snad ještě nikomu nepodařilo ho takhle rychle probudit, mimo Hyungiee." "No já mu vyhrožovala, že Hyungiee přijde," odpovím a všichni najednou propuknou v smích. "Co jsi mu udělala Hyungiee??" Zeptám se a ona zčervená a odejde do svého pokoje. Přitom mi rukou jemně pokyne, ať jdu za ní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna | Web | 18. listopadu 2014 v 15:31 | Reagovat

Proč jsi to tak usekla, teď se nebudu moct dočkat dalšího dílu :)
Co mi to dělááááš...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama