2. Červená je hezká barva

27. listopadu 2014 v 22:20 | Hyungiee |  Ukradl jsi mé srdce
Ňáf ♥ druhý díl ^^
(na chyby nekoukajte ><)


Probudím se v měkoučké posteli se silnou mužskou vůní. A nebyla bych to já, kdybych tu vůni zhluboka nenasála. Klap! Kluk beze jména mně nachytá uprostřed mého fetišismu. "Ehm… hezky voníš," ááááá, to je ták trapné. Podívá se na mě, trošku vykulí oči a poděkuje. "Nemáš hlad?" Zeptá se. "No…docela jo." Pomůže mi vstát z postele, jelikož se nemůžu vymotat z peřiny. Celá rudá za ním ťapkám bosá do kuchyně. Posadím se ke stolu a on se otočí k plotně. "Doufám, že máš ráda smažené nudle," řekne a už vaří. "Já bych teď snědla cokoli," zabrumlám něco v tom smyslu a můj pohled upoutají jeho svalnatá záda. Mmm…Natáhne se pro sůl a jeho tričko se povyhrne a odhalí tak kousek tetování. Ayego!! On má tetování. "Tu máš," postaví přede mě talíř s vonícím jídlem. "Kamsahamnida," řeknu a pustím se do jídla. Mňam. V tom si vzpomenu na tetování. "Hele, co máš na zádech za tetování??" "Ach jen pár znaků jsem si nechal vytetovat, chceš je vidět?" Zeptá se mě. Kývnu. Otočí se tedy ke mně zády a vyhrne si triko až ke krku. Obdivně vzdychnu nad jeho krásným tetováním. On je snad ten nejdokonalejší člověk na světě. Jeho tetování je psáno ozdobným hangulem, ale nedokážu to přečíst, navzdory tomu, že hangul ovládám dokonale. "Ehm…co tam máš napsaného??" "Ale takový krátký bezvýznamný textík," odpoví a odvrátí se ode mě. "Aha…tak dobře no," řeknu kapku zklamaně. On spustí svoje tričko dolů a otevře ledničku. "Chceš něco k pití??" "Ach, máš soju??" Otočí se na mě s překvapeným výrazem. "Jo mám, vezmu ti ji." Sehne se a naskytne se mi pohled na jeho dokonale tvarovaný zadek. Mám šílené nutkání mu na zadek sáhnout. Třeba si toho nevšimne. Natáhnu ruku, v té chvíli se otočí. Rychle stáhnu ruku. Zdá se, že si ničeho nevšiml. Nalije mi lahodný korejský drink do skleničky a pro sebe taky. "Takže já se asi ještě nepředstavil že?" Kývnu na souhlas. "No…takže…já jsem Sonhyun," představí se s úsměvem. "Já jsem Kate," řeknu a odstrčím talíř od sebe. Ochutnám soju. Další mňam. Zbožňuju Koreu. "Tak až tohle vypiju, tak nebudu moct řídit, nebude ti vadit, když pro tvoje věci zajedeme až zítra?" Řekne a podívá se na svoji skleničku. "Eh? Ani jsem nepočítala s tím, že tu budu déle než dneska." Vrhne po mě přísný pohled. "Ale ano budeš, dokud neuznám, že už seš zdravá."
Klapnou dveře a já sebou trhnu. On tu bydlí ještě s někým?!? Do dveří vejde britská kočka. Vypísknu. Ta je roztomilá. Kočka nejdříve zamíří ke svému majiteli. Sonhyun se sehne a pohladí ji. "Shampoo máme nového spolubydlícího," oznámí. Shampoo se na mě podívá, a pak ke mně docupitá. Začne se ke mně lísat. "Wuáá, to je roztomilá kočka." Pohladím si ji. Najednou mě obejmou pevné ruce kolem pasu. Sonhyun si mě přehodí přes rameno. "Čas na koupel," zahlaholí a odnese mě do koupele. Snažím se dostat dolů, ale on mě pleskne přes zadek, ať toho nechám nebo spadnu. "Zůstaň tu, dojdu pro věci," postaví mě na podlahu v koupelně a odejde. Mám v plánu odejit z koupelny prostě mu utéct, ale překazí mi to fakt, že mě zamknul. Ach jo. Má ale hezkou koupelnu. Za pár minut se objeví s oblečením a osuškami. "T…ty mě hodláš vykoupat?!" Vykoktám. "Jestli chceš?"

Sonhyun mi podá jednu osušku, tričko, podotýkám JEHO tričko, a Calvinky…what?? "Nemám žádné dívčí spodní prádlo, tak jsem si přinesl svoje, jsou nový, aby sis nemyslela něco," dodá na vysvětlenou, asi když spatří můj nechápavý výraz. Převezmu od něj věci. "Chceš se koupat společně?" Navrhne. "Ne," vyhrknu a strkám ho pryč ze dveří. Naštěstí mi tu nechal klíček. Zamknu za sebou. Osprchuju se a navléknu na sebe jeho oblečení. Krásně voní. "Už můžu?" Ozve se za dveřmi. Otevřu mu. Sonhyun vejde a zavře za sebou. Svlékne si tričko. Trošku asi vypísknu, protože se na mě otočí. "Heh…to není fér a já se dívat nemohl," obviní mě. Omluvím se a chci odejít, ale zastaví mě. "Já si dělal srandu, klidně zůstaň." Kdybych v tuhle chvíli umřela, tak by to byla jistě ta nejlepší smrt na světě! Sonhyun si sundá kalhoty a zůstane přede mnou stát jen v Calvinkách. Polknu. "M…můžu??" Zeptám se a upírám pohled na jeho sexy abs. Popojde ke mně. Vezme mojí ruku a přitiskne si jí na své 6packs!! Uvnitř sebe vyvádím jak divá, ale na povrchu jen hořím. Přejedu po jeho břiše. Div mi neukápne slina. Tiše se zasměje. "Nechceš sjet trochu níž?" Zeptá se laškovně. Podívám se na něj a on se hlasitě rozesměje. Zčervenám opět.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama