1. Asi omdlím

24. listopadu 2014 v 22:15 | Hyungiee |  Ukradl jsi mé srdce
Enjoy ^^

Kurňa, to je zase den. Málem mě okradou, nemůžu si najít práci, poliju si své oblíbené triko kávou…Ach jo. BUM!! Do prkna! Au… Nemůžu uvěřit, že jsem právě narazila do sloupu. To zase bude moje čelo hrát všemi barvami. Držím se za čelo a couvám dozadu. Uklouznu a spadnu na záda. "Slečno, jste v pořádku??" Jakýsi kluk mě zvedne a někam odnáší. Au moje hlava. Jéé, ty seš roztomilý. Počkat!! Kam mě to nes….
Probudím se trochu omámená a s šílenou bolestí zad. Slyším vedle sebe tiché mumlání, a tak tím směrem trhnu hlavou. Chyba a velká. Do hlavy mi vystřelí ta nejhorší bolest, co jsem kdy v životě zažila. Chytnu se za hlavu a tiše zakňučím, aniž bych si to uvědomovala.
"J…seš v pořádku?" Optá se mě hlas. Chvilku neodpovídám. Čekám, až bolest odezní. "Jo, teď už to je v pohodě." Zaostřím zrak na celý svůj pokoj. Nemocniční pokoj. Proč jsme v nemocnici??! "Já…ty jsi omdlela, a já se tak vyděsil, tak jsem tě odvezl do nemocnice." Zareaguje kluk sedící vedle mé postele, když si všimne, že si prohlížím pokoj. Mhm…ten kluk mi připadá nějak povědomí. "Počkej, říkal si, že si mě sem odvezl ty??" Vykulím na něj oči. Kývne na souhlas. Takže, to je ten roztomilý klučina. Ayego! Určitě vypadám hrozně. Začnu si automaticky uhlazovat vlasy. Do pokoje vstoupí doktor. "Á vidím, že jste se probudila. Jak se cítíte?" Zeptá se mě. "No jako kdyby mě přejelo auto," odpovím po pravdě. "Dobře, takže vaše situace. Máte lehký otřes mozku a pár modřin na zádech. Podle vašeho přítele…" "On není můj přítel," vyhrknu a zčervenám. "Dobře, tak podle pána tadyhle, jste nespadla na hlavu, pouze na záda. Zajímá mě tedy jak to, že máte otřes mozku?"
"Já…předtím než jsem spadla, tak jsem narazila do sloupu…." "Ahá…to jistě bude ono. Podle vašeho výrazu soudě se jistě chcete zeptat na to zda-li můžete domů. A ano můžete, ale musí se o vás někdo starat." Asi jsem moc průhledná, řeknu si. Pak mi plně dojde, co řekl. "Víte, já…tu nemám žádné přátele ani rodinu, jelikož jsem se teprve před pár týdny přistěhovala a bude to jistý prob…," "Já se o ni postarám," ozve se neznámý sexy kluk. "To bude asi nejlepší, nemyslím si, že by slečna měla proti vám nějaké výhrady a navíc o to snazší to bude, jelikož vám jsem pokyny už dával," řekne doktor, ale tak nějak ho moc nevnímám. Jediný se mi teď hučí v hlavě, je, že se o mě bude STARAT!! Asi omdlím…
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Wolf_Ranger | Web | 24. listopadu 2014 v 22:27 | Reagovat

:DDD Pěkné z toho konce nemohu :DD

2 muj-svet-s-r-o | 26. listopadu 2014 v 18:02 | Reagovat

Doufám, že další díl bude brzo a ten konec to úplně celé zabil :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama