6.Díl - Trošku nevydařený večer - 2.část

24. října 2014 v 22:47 | Hyungiee
Aw..takže druhá část :)
Tak si to užijte :))
(za chyby se opravdu moc omlouvám)
Konečně se octneme venku před dveřma, oddychnem si a chceme si dát pusu, ale kdosi otevře dveře strčí do nás a my spadnem. Když chceme najít viníka, tak dveře jsou už zavřený. Ležíme docela dost dobře. Políbím konečně Haea a překvapí nás oba, když se zapne zavlažoívač trávníku. Vyjekneme oba a smějeme se. Utíkáme, ale oni jsou všude. Když konečně doběhneme mimo pozemek Hyungiee jsme oba mokrý do poslední nitky. Prohlédnu si mlsně Haea a mám chuť si to rozdat hned tady na silnici. Donghae to pozná a zarazí mě. Téda to jsem nečekal. Dojdeme tedy jakž takž v klidu k metru a necháme se odvézt domu. Ve vagónu je skoro prázdno, krom podřimujícího dědy, babči která se na nás dívá pronikavým pohledem, který říká : "Ne, abyste tady prováděli nějaký prasečinky,já vás sleduju," a puberťáka s ošklivým akné. Tihle tři nám zcela zkazí plány ( ne zrovna slušné) a tak se snažíme sedět po celou dobu jízdy slušně. Bohužel vystupovali na stejném místě jako my.
*********
Z pohledu Kate
Proč musí být gay. Vzlykám v mém pokoji, který jsem si přivlastnila hned jak jsme do tohohle domu vstoupili. Proč!? Ptám se a horké slzy se mi valí po obličeji. Najednou se někdo dotkne mojí tváře. Zaječim. "Po...počkej, já omlouvám se, ale nesnesu pohled, když krásná dívka pláče," řekne kdosi. První co mě napadne jak se sem dostal a jakto, že jsem si ho nešimla, že tu vůbec kdosi spí. "Já tu asi usnul co? To je tvůj pokoj?" Ptá se mě a tváří se rozpačitě. Vyvalím na něj své zelené oči a kývám. Bože ten je krásnej. "Ehm...promiň. Já jsem Dongho a ty??" Řekne mi své jméno a já si ho budu nadosmrti pamatovat. "Eh..j...já jsem K..Kate," řeknu a málem si vrazím facku za to, že se nedokážu vyjádřiv bez koktání. Snažím se to zakrýt úsměvem, tkerý se mi beztak nepodaří. Usměje se na mě a já se vznáším v sedmém nebi. Obejme mě a konejší mě. A já vím s kým strávím celou tuhle noc a možná, že i celý život.
Z pohledu Alex
Sedím v koupelně a řvu naplno. Proč je homosexuál??!? "Ááááááááááááááááá!!!!!!" Zařvu zděšeně, když se ze skříně vyvalí nějaký kluk a zařve "a mám tě," přes slzy nevidím a tak nevím kdo to je. Vypadá překvapeně. "Ááá, ježiš promiň,promiň," řkene a poznám v tom hlasu Heechula. Přijde ke mě a utře mi slzy. "Strašně moc se omlouvám, já nechtěl to nebylo úmyslný, Já myslel, že jseš jeden z kluků hraju s nima totiž na schovku. Promiň," omlouvá se mi a ve tváři má zoufalý výraz. "To je v pořádku," řeknu a hodlám se zvednout a jít někam jinam, aby mě neviděl brečet. "Počkej," řekne a stáhne mě znovu do sedu. "já sje strašně rád, že si mi odpustila a víš no můžu tě pozvat na nějaké pití, i když to je hloupé, když jste to připravovali vy," řekne a je rozpačitý. Usměju se zvedl mi náladu svou roztomilostí kývnu a on mě zvedá na nohy. Bere mě kolem pasu a vede mě dolu k občerstvení.
Z pohledu Majky
"Hele Tamine? Nevíš, kam šli holky?? Musíme dát ještě Hyungiee ten dárek," řeknu a obrátim se mu v náruči. "To nevím broučku, vždyť tu jsem celou dobu s tebou," řekne a dá mi polibek na noc. Zašimrá to. "A jo vlastně," odpovím a přitisknu se na jeho rty. Ležíme v mojí posteli v mém pokoji a jsme k sobě přicucnutý jak dvě pijavice. Hm..to asi neni zrovna hezký přirovnání, ale to nevadí. Jsem tu s ním. Začnu mu šmátrat pod oblečením a další věci už vědět nemusíte.
Z pohledu Paci
Aww...Leeteuk je tak..no nemám slov. Obejmu ho kolem krku a vtisknu mu polibek na rty. Už pár minut se tu válíme v pokoji hostů a vyměňujeme si něžnosti. Doufám, že tu přespí, ať se mám ke komu tulit v noci. Svoji myšlenku pronesu i nahlas a Teukie nadšeně kývá hlavou a snaží se mi rozdrbat účes. Rozesměju se a plácnu ho rukou. "No tak, nečim mi účes. Budu vypadat jak po ránu," směju se a vyhybám sej eho rukám, což jde těžko, protože on je má snad všude. "Mmmm...ty jseš pro mě krásná i když jseš rozcuchaná. Vypadáš pak jak kočka.," řekne a chytne mě za boky. Vyjeknu, ale on mě utiší polibkem...
Z pohledu Míši
"Zlato? Nepůjdem do mého pokoje?" Zeptám se DaeSunga a jemně ho tahám za rukáv. "Určitě," řekne a chytne mě do náruče a už mě nese nahoru po schodech. Směju se. "Nevrť se nebo tě usputím," "To by jsi neudělal," řeknu a hned toho lituju. DaeSung mě pustí, ale hned mě chytne. Uh..málem mi vyletělo srdce z hrudního koše. Zamračím se na něj. "Promiň broučku, já ti to vynahradím v posteli," zamumlá mi do úst při polibku a já se spokojeně usměju. "To je úplně jasné a jako trest, že jsi mě takhle vyděsil si se mnou budeš muset dát koupel dlouhou," řeknu a podívám se na něj. "Cokoliv má paní," řekne a zavřou se dveře od mého pokoje.
Z pohledu Hyungiee
"Počkej...eh...," řeknu a snažím se trošku vymanit z Junhyungovo sevřetí. "Zlato, nemůžeme se tady před všema líbat, vždyť jsem hostitelka," řeknu a podívám se mu do čokoládových očí. Povzdychne si. "Opravdu ne?" Zkusí zaprosit, ale zavrtím hlavou. "Dobře tedy no," řekne zklamaně a mě ho je líto. "Až všichni odejdou, tak si to vynahradíme," řeknu s úsměvem a políbím ho na rty. Pak už ho táhnu k bázénu, odkud se ozývá křik a ošklivé nadávky, a řvu ať se zklidní....
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna | Web | 25. října 2014 v 21:06 | Reagovat

Hele fakt luxus, moc se těším na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama