6.Díl - Trošku nevydařený večer - 1.část

18. října 2014 v 21:31 | Hyungiee |  Láska, žal a znovu láska
Šestý díl!!! Dávám vám sem 6. díl, ale protože jsem zlá dávám sem jen polovinu ^^
Věnování: celý tento díl čili 1 i 2 část je speciálně věnován Majce, Kate, Alex, Míše a Paci :))
Hezké čtení a zanechte prosím komentáře :)) ^^
Zastavíme před velikánským a ohromným domem. Podle hlasité hubdy poznáme, že jsme na místě. Vystoupíme a dojdeme ke vstupním dveřím. Ty se otevřou a vpadnem do náruče Hyungiee, Kate, Alex a Paci. Srdečně nás vítají a zatáhnou do domu. Uh..je tam dost rušno. Hyungiee nám řekne kde co je a hodlá se vypařit, jelikož uslyšela nějaký výkřik. Zastavíme ji dříve než uteče předáme ji dárek a odměnou jsou slova typu to jste nemuseli a polibek každému na tvář. Pak odběhne. Nestačím se vzpamatovat a všichni jsou fuč jen Kate tu je, ale tu nějaký kluk potom odtáhne kamsi. Smutně odcházim ke stolu s občerstvením. A cestou potkám no spíš uvidim Míšu jak se oblizuje s Daesungem. Zasteskne se mi po DongHaem. Než se proderu až k občerstvení, tak se omluvim asi stovce lidí, že jsem jim šplápl na nohu. Většina z nich si toho nevšimne a když už někdo jo, tak to jen odmávne rukou. U stolu s občerstvením vidím Kate s kelímkem čehosi. Usměju se na ní. Kate se na mě zeširoka zazubí. Dojdu k ní a chci se ji na to pití co pije zeptat, ale kdosi na mě skočí a já zařvu jak šílený. Leknu se příšerně. Uslyším dívčí a klučičí smích. Otočím se a uvidím válející se Majku a Taemina. Tuším, že ten kdo na mě skočil byla Majka, protože kdyby na mě skočil Taemin, tak už tu ležim. Chci jí něco říct, ale vedle mě se nějak objeví Hyungiee a promluví, spíše zařve. "Doufám, že neni to sushi moc slaný," taky se jí leknu. "Holky to jste se proti mě spolčili nebo co??" Zeptám se s bezmocným výrazem ve tváři. Oni se smějou a vrtí hlavou. Všimnu si, že Kate na mě mluví. Otočím se k ní úplně a omluvím se jí, že jsem jí vůbec neposlouchal. Čekám, že se urazí, ale asi není ten typ holky a začne mi tam říkat, abych ochutnal nějaké to jídlo, že ho připravovaly spolu s holkama a podstrčí mi něco. Ochutnám to a vezmu si další je to fakt dobrý. Rozpovídám se s ní a ona mi pochválí oblečení a jestli tu mám plavky. Poděkuju a kývnu. Rozpovídáme se všichni a přidá se k nám ještě JunHyung, který si majetnicky obejme Hyungiee a Míša s Daesungem, Paci a LeeTeuk. Všichni tu mají svý partnery jen já ne a taky Kate vlastně. Postmunim, ale tvář se mi hned rozjasní jak uvidím blížícího se Doghaea a Alex. Vrhnu se k němu. Alex a Kate na nás koukají s vykulenýma očima div jim nevypadnou, ostatní holky se rozesmějou a vrhají soucitné pohledy na ně. Nechápu to, ale to je jedno. Objímám svůj poklad. Zachytím koutkem oka jak se k sobě Alex s Kate naklání a něco si šeptají.
Konverzace mezi Kate a Alex
"Krucinál musíme je nějak od sebe odtrhnout," Alex.
"Jo musí a budeme to my," Kate.
"Ale jak to uděláme?" Kate.
"Já zaměstnám nějak Donghaeho a ty si mezitím odtáhneš někam daleko Hyuka," Alex.
"Jo jo, to je dobrý , doufám, že to vyjde," Kate.
Zpátky k Hyukovi
Holky se na sebe zvláštně usmějou a otočí se na nás. Alex míří k DongHaemu a začne ho tahat ke stolu. Néé!! Kate míří zas ke mě. "Pojď půjdem se podívat k bazénu," řekne mile a táhne mě na opačnou stranu od Haea. Nééééééé!!! Nechám se tedy odtáhnout (ta holka má ale sílu) a jsem překvapený jak krásně vypadá zahrada. Chvilku mi tenhle pocit vydrží, ale když mi řekne Kate, že se jí strašně líbím. Dojde mi to, zdvořile ji odmítnu a řeknu, že jsem homosexuál. Kate smutně svěsí hlavu. Pozvedne ji na chvilku ke mě a já uvidím slzy. Chci jí pohladit a říct jí, že se strašně omlouvám, ale zarazí mě a řekne: "To je dobrý." Odcházím tedy s divným pocitem v břiše. Potkám brečící Alex. Chci ji nějak utěšit, ale je to stejné jako s Kate jen trošku jiný slova. "Nech mě prosím o samotě," řekne a popotahuje. Odejdu od ní a zoufale hledám DongHaeho. Neudělal ji něco?? Co když jo?? Než ho najdu přijde mi to jako celá věčnost. Zrovna se dívá do kuchyně. Otočí se kě mě a je překvapený. "jé já tě zrovna hledal," řekne a padne mi do náruče. "Já taky," řeknu. "Proč Alex brečí??" Zeptám se. "Ona mi totiž řekla, že se jí líbím, ale já ji odmítl, chudák já ji nechtěl ublížit," odpoví mi a zatváří se zkroušeně. Zvláštní, už chápu proč si mezi sebou šeptali. A pak si vzpomenu na ty myšlenky co mi ještě před malou chvílí lítaly hlavou, zastydím se za ně. "Nepůjdem domu??" Navrhnu a pohlédnu na DongHaeho v mé náruči. "Jo jo, ale co kluci?" "Nevadí, pojedeme metrem, teď tam bude málo lidí," řeknu a usměju se na něj. Kývne a míříme k východu. Zastaví nás Hyungiee s JunHyungem. "Jé vy jedete už domu??" zeptá se nás překvapeně. Jéj na tohle jsem nepomyslel. Podrbám se ve vlasech a cítím se trapně. Donghae sictuaci zachrání. I když ne zrovna tak, jak bych si přál. "No my bychom si chtěli užít trošku chvilky pro sebe," řekne a já zrudnu jak rak. Hyungiee se šibalsky usměje a zablýskají ji jiskřičky v očích stejně jako JunHyungovi. "Chápu, bavte se dobře," řekne s úsměvem, tak širokým, že jsem si myslel, že ji praskne v koutcích. Usmějem se na ni taky a jdeme dál cestou nás zastaví ještě Míša s Daem a ptají se nás na stejnou otázku, tentokrát odpovídám já. "Jsme unavení," řeknu a oni chápavě kývnou dodají, že je to škoda a pustí nás. Taky nás zastaví Paci a Leeteuk jéjej. "Kam jdete kluci to nám chcete utéct??" Spustí vesele Leeteuk a dá Paci pusu na rty. "No asi tak nějak jsme unavení," řekne konečně DongHae a já mám chuť mu dát pořádnou pusu. "Tak si to užijte doma vy nemravci," zahlaholí a vede si Paci kamsi do hlouby domu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Týna | Web | 22. října 2014 v 19:09 | Reagovat

Luxusní díl, ale tak nějak se v tom ztrácím, tak si to musím přečíst znovu. Aby jsi tomu rozuměla, tento díl byl můj první, který jsem si přečetla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama